AFK Yolculuk Karakterleri Listesi: Tüm Kahramanlar ve Sınıflandırmaları

AFK Yolculuğu karakterleri hikayenin en önemli parçası, bu yüzden burada tüm kahramanları ve ayrıntılarını içeren eksiksiz bir AFK Yolculuğu Karakterleri listesi var.

AFK Journey, oyuncular arasında dünya çapında trend olan en yeni açık dünya aksiyon rol yapma oyunudur (ARPG). FARLIGHT ve Lilith Games tarafından geliştirilen, Android ve PC dahil iki konsolda oynaması ücretsiz bir oyundur. Bir ARPG olduğundan, oyunu bu hale getiren şey oyundaki kahramanlardır. Bu nedenle, oyundaki tüm kahramanların ve ayrıntılarının yer aldığı tam bir AFK Yolculuk Karakterleri listesi burada.

AFK Yolculuk Karakterleri Listesi

Daha fazla uzatmadan, oyundaki tüm kahramanların yer aldığı AFK Yolculuk Karakterlerinin tam listesini burada bulabilirsiniz:

Antandra

Antandra, inanılmaz savunma yetenekleriyle tanınan A seviyesi bir kahraman olarak listedeki ilk kahramandır. Beceri listesinde Kalkan Saldırısı, Kalkan Oluşumu, Mızrak Salvosu ve Fırtına Bariyeri yer alıyor.

Arden

Arden, dengeli yetenekleriyle tanınan A seviyesi bir kahraman olarak listedeki ikinci kahramandır. Beceri listesinde Doğanın Gücü, Dolaşık Kökler, Doğanın Direnci ve Bahar Fırtınası yer alıyor.

Atalanta

Atalanta, çılgın saldırı yetenekleriyle tanınan S seviyesi bir kahraman olarak listedeki üçüncü kahramandır. Beceri listesinde Vahşi Keskin Nişancı, Tatlı Karşılaşma, Kavurucu Hediye ve El Çabukluğu yer alıyor.

Alsa

Oyuna eklenen ilk yeni Maulers Karakteri olan Alsa, kitleri birlikte iyi çalıştığı için Soren ile ortak olduğunda en iyi şekilde oynuyor.

Berial

Berial, yenilmezliğiyle tanınan S düzeyindeki bir kahraman olarak listedeki beşinci kahramandır. Berial’ın yetenek listesi Scared Swamp, Shadow Trick, Devil’s Contract ve Shadow Reflection’ı içeriyor.

Brütüs

Brutus, hasar verici yetenekleriyle tanınan S seviyesi bir kahraman olarak listedeki altıncı kahramandır. Beceri listesi Kasırga Gazabı, Vahşi Kükreme, Boyun Eğmez ve…

Autor