AFK Yolculuk Karakterleri Kademe Listesi – En İyi Kim?

AFK Yolculuk Karakterleri Kademe Listemize bir bakış.

AFK Journey yayınlanır yayınlanmaz interneti kasıp kavurdu. Birçok YouTuber oyunun ne kadar iyi olduğundan bahsetti. Oyunun hayranlar arasında anında popüler olması sürpriz olmadı. AFK Journey, oyuncuların sevdiği tüm RPG öğelerini içeriyor ve onları güzel tasarlanmış ortamlarla dolu büyülü bir dünyaya yerleştiriyor. Oyun aynı zamanda nefes kesen ayrıntılara sahip muhteşem karakter çizimlerini sergileyen karakter listesiyle de parlıyor.

Karakterler sadece güzel modellerden daha fazlasıdır. Her karakterin, onları benzersiz kılan iyi düşünülmüş hareket ve yetenekleri vardır. Oyunda 6 farklı grupta ve 6 farklı sınıfta karakterler bulunuyor.

Güncelleme – Liste Florabella’yı içerecek şekilde güncellendi

Karakter Grupları:

Wilder Mauler Işık Taşıyıcısı Mezardan Doğan Göksel Hipogean

Karakter Sınıfları:

Tank Savaşçısı Nişancı Destek Büyücü Rogue

AFK Yolculuk Karakterleri Seviye Listesi

Seviye Listesi:

SS – Hewynn, Rowan, Vala, Odie, Thoran, Cecia, Reinier S – Koko, Bryon, Granny Dahnie, Lyca, Eironn, Korin, Scarlita, Dionel, Antandra, Smokey & Meerky, Brutus, Carolina, Silvina, Viperian, Florabella A – Arden, Temesia, Marilee, Valen, Seth, Shakir, Berial, Cassadee, Rhys, Niru, Igor B – Walker, Lucius, Mirael C – Parisa, Fay, Kruger, Satrana, Salazer D – Kafra, Atalanta, Lumont Bilinmeyen –

Ele alınacak çok fazla karakter olduğu için bu makalede SS seviyesine bakacağız.

Bazı Karakterler Üzerine Bazı Notlar

SS katmanı oyunun Meta’sını tanımlar ve en iyinin en iyisidir. S katmanı, iyi bir ekip oluşturmak için olmazsa olmaz karakterlere sahiptir.

Hewynn – SS

Sınıf: Destek

Grup: Wilder

Hewynn oyundaki en iyi şifacılardan biri ve F2P oyuncuları için Smokey’i alana kadar hayat kurtarıcı olacak. Tüm kiti iyileştirmeye dayalı…

Autor